[RB@Blog_Title]

طب سوزنی برای بزرگ و سفت کردن سینه

سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۷ ب.ظ
  • نویسنده : مرتضی رحیمی اقدس
  • بازدید : [۱۶۴۴] مشاهده

طب سوزنی زیبایی ، جوانسازی پوست ، بزرگ کردن سینه و باسن 

از طب سوزنی می توان برای زیبایی اندام و سلامتی استفاده کرد و با هزینه کمتر و بازدهی بیشتر نسبت به روش های دیگر مانند جراحی ، انتخاب عاقلانه ای می باشد.

طب سوزنی زیبایی برای بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه و لیفت سینه به مدت ۳۰ سال است که در چین و آسیای شرقی استفاده می شود . اوایل هنر پیشه ها و افراد بنام و سرشناس به این کار به دلیل طبیعی بودن، موثربودن، نداشتن عوارض جانبی رجوع کردند و اکنون مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است .

کارکرد: بنابر طب چینی داشتن سینه طبیعی و نرمال به کارکرد درست کلیه، طحال و کبد بستگی دارد. کوچک بودن یا همگونی و بزرگ بودن بیش از حد سینه ها به علت کم کاری و یا مشکل داشتن این سه ارگان است و در این روش با هماهنگ و تنظیم کردن این سه ارگان سینه ای زیبا و لیفت شده خواهید داشت.

زیبایی و لیفت سینه ، بزرگ کردن سینه

چه کسانی می توانند طب سوزنی زیبایی انجام دهند؟

برخلاف جراحی سینه که مشکلاتی نظیر عفونت، خونریزی، به جاماندن اثر جراحی، درد زیاد و عوارض دیگری دارد، طب سوزنی سینه روشی طبیعی، بدون درد و جای زخمی به جای نمی گذارد. تمام دختران و زنانی که بین ۱۶ تا ۶۰ سال سن دارند می توانند از این روش استفاده کنند و این کار صرف نظر از هزینه کمتری که نسبت به عمل جراحی دارد، روش طبیعی و بدون عوارض است که می تواند جایگزین مناسبی برای عمل جراحی سینه باشد .

تعداد جلسات این روش وابسته به شرح حال عمومی و سن اشخاص دارد و بین ۱۵ تا ۴۵ جلسه متغییر است. که معمولا افراد کم سن تر دوره ی ۱۵ جلسه ای را می گذرانند. و این تعداد جلسات باید بین ۲ تا ۳ بار در هفته باشد . زمانی که به نتیجه دلخواه رسیدیم تعدا جلسات به یک بار در هفته و بعد دو هفته یکبار و ماهی یکبار تقلیل می یابد تا نتیجه بدست آمده تا مدت زمان طولانی حفظ شود.

طب سوزنی زیبایی باعث می شود که بالای سینه پر شود و در حالت کلی گرد شود و همین طور باعث لیفتنگ نیز می شود ولی همانند جراحی پلاستیک در یک جلسه این اتفاقات نمی افتد ولی در طول درمان متوجه این اتفاقات خواهید شد.

اگر می خواهید سینه ای طبیعی و بدون جای زخم داشته باشید و دردی نداشته باشید، روشی که دنبالش هستید طب سوزنی زیبایی سینه است . شرایطی که بعد از درمان برای سینه ایجاد می شود :

۱- بالا بردن سینه

۲- ایجاد فاصله بین سینه ها

۳- تقویت عضله سینه

۴- پر کردن روی سینه

کلیه مراحل طب سوزنی در کلینیک تخصصی دکتر مرتضی رحیمی انجام می شود . 

ادامه مطلب

کلینیک دکتر رحیمی

دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۴۷ ب.ظ
  • نویسنده : مرتضی رحیمی اقدس
  • بازدید : [۱۳۹۹] مشاهده


کلینیک دکتر رحیمی

کلینیک دکتر مرتضی رحیمی توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین تجهیزات (اوزون تراپی ، پرولوتراپی ، پی آر پی ، طب سوزنی ، کایروپراکتیک ، لیزر درمانی ، مغناطیس درمانی ، نوار عصب و عضله) کلیه خدمات در زمینه های درمانی (درمان غیر جراحی دیسک کمر و گردن، خار پاشنه ، آرتروز زانو ، منیسک ، روماتیسم ، واریس ، سیاتیک ، درد ساق پا ، درمان سردرد و میگرن ، اختلالات جنسی ، افسردگی ، استرس ، بی خوابی ، آلرژی و حساسیت فصلی ) را ارائه نماید .

امید است که بتوانیم با استفاده از بهترین درمانها ،کمک رسان بیماران باشیم


اطلاعات بیشتر در وب سایت اصلی کلینیک

dr-mortezarahimi.ir

آدرس کلینیک :


تبریز، خیایان ازادی ، روبروی سه راهی گلگشت،ساختمان بهاران،طبقه پنج،روبروی داروخانه دکتر باغچه وان


تلفن رزرو :

۰۴۱۳۳۳۶۸۹۸۶_۰۹۳۷۱۵۷۴۷۷۱


ساعات کار :


روزهای شنبه،دوشنبه،چهارشنبه از ساعت ۳ تا ۹ عصر

ادامه مطلب

اسکولیوز یا انحنای ستون فقرات

جمعه, ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۷ ق.ظ
  • نویسنده : مرتضی رحیمی اقدس
  • بازدید : [۱۴۱۴] مشاهده

اسکولیوز یا انحنای ستون فقرات


خمیدگی بدون درد ستون فقرات که گاهی حالت پیشرونده داشته و باعث تغییر شک قفسه سینه و پشت می شود. این عارضه می تواند مهره های قفسه سینه ای (میانی ) یا مهره های کمری (پایینی ) ستون فقرات را درگیر سازد. این عارضه بیشترین شیوع را در نوجوانان داشته و در دختران شایعتر از پسران است .

علایم شایع اسکولیوز یا انحنای ستون فقرات:


مراحل اولیه :در مراحل اولیه علایم واضحی وجود ندارد و اسکولیوز توسط پزشک یا مسؤول بهداشت مدرسه در طی معاینات معمول کشف می گردد.


مراحل پیشرفته :انحنای قابل مشاهده قسمت بالای تنه . ستون فقرات به شکل S یا کمان درمی آید.شانه ها غیرهم تراز شده و مدور می گردند.فرورفتگی قفسه سینه حرکت موجی پشت به جلو کشیده شدن یک طرف لگن درد پشت
علل اسکولیوز یا انحنای ستون فقرات:

معمولاً ناشناخته است . اسکولیوز گاهی نتیجه موارد زیر است :بیماری های دستگاه عصبی مرکزی ، نظیر فلج اطفال یا دیستروفی عضلانی نقایص مادرزادی ستون فقرات نابرابری طول پاها

عوامل تشدید کننده بیماری

سابقه خانوادگی اسکولیوز

عواقب موردانتظار:


اسکولیوز اگر زود تشخیص داده شود معمولاً به طور کامل قابل اصلاح است . اغلب ممکن است به یک بریس پشت که روزها بیمار آن را می بندد، برای سالیان دراز نیاز باشد.

عوارض احتمالی :


تغییر شکل شدید ستون فقرات و دنده ها اختلال در فعالیت در زمان ابتلا به این بیماری های اجتماعی بیمار اختلال تنفس عفونت ریه نارسایی احتقانی قلب

درمان:


اصول کلی

تشخیص اسکولیوز براساس معاینه فیزیکی و رادیوگرافی ستون فقرات مطرح می گردد.بسیاری از موارد اسکولیوز خفیف بوده و درمان چندانی جز درمان فیزیکی به منظور تقویت عضلات پشت و اصلاح وضعیت فیزیکی ظاهری بدن نیاز ندارند.در مورد کودکانی که به درمان بیشتری نیازمندند معمولاً استفاده از بریس طبی پشت (گاهی برای چندین سال ) توصیه می شود. انواع جدیدتر بریس پس از پوشیده شدن کمتر در ظاهر قابل مشاهده بوده و این امکان را فراهم می آورند که فرد مانند افراد عادی لباس بپوشد.در مورد بزرگسالان نیازمند درمان ، ورزش هایی به منظور تقویت عضلات پشت توصیه می گردد (ورزش انحنای ستون فقرات را اصلاح نمی کند). از آنجا که در بزرگسالان رشد ستون فقرات متوقف شده است ، استفاده از بریس پشت مؤثر نیست .جراحی برای اصلاح تغییر شکل (تنها در موارد شدید) توصیه می گردد.اگر طول دوپا نابرابر باشد، کفش مخصوص برای پای کوتاهتر ممکن است تجویز شود
ادامه مطلب